Biuro Rachunkowe Szaflarski - O firmie

Biuro Rachunkowe SZAFLARSKI powstało w 1997 roku i od tego czasu rozwijamy się prężnie, stale poszerzając grono zadowolonych klientów. Dzięki wykształceniu, doświadczeniu i profesjonalizmowi całego naszego zespołu, świadczymy usługi na najwyższym poziomie gwarantując naszym klientom bezpieczeństwo oraz rzetelność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji, jak również elastyczność w działaniu.

Biuro Rachunkowe Szaflarski - O firmie

Główny zakres naszej działalności stanowią usługi księgowe, usługi podatkowe oraz usługi kadrowo-płacowe dla firm prowadzących działalność gospodarczą na obszarze powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego.

Dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Jest to bezpłatna, kompleksowa pomoc związaną z rejestracją własnej firmy. Obejmuje ona zarówno przygotowanie niezbędnych dokumentów zgłoszeniowych, jak i pomoc w wyborze najlepszej formy opodatkowania dla danej działalności.

Podmioty prowadzące działalność gospodarcza mogą liczyć na naszą pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej lub pozyskanie środków finansowych od krajowych instytucji finansowych (kredyt, leasing).

Pomimo szczególnej uwagi, jaką poświęcamy obsłudze naszych stałych klientów, bardzo ważny aspekt naszej działalności stanowią usługi dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Dla nich sporządzamy krajowe zeznania podatkowe PIT oraz zagraniczne zeznania podatkowe związane ze zwrotem podatku z Niemiec, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Austrii. Przygotowujemy również wnioski o świadczenia rodzinne z zagranicy.

Dla osób budujących lub remontujących dom, czy też mieszkanie sporządzamy wnioski VZM-1 o zwrot wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym.

Zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, osobowych i grupowych.

Zapraszam do współpracy
mgr Ryszard Szaflarski
właściciel

Napisz do nas